Megoldásra vár

Állandó járdán parkolás

Tisztelt Illetékes!

A Szent László út 2. szám előtt minden nap a járdán parkol 2 autó a képen is látható módon.

Reggel 9-10 között minden munkanapon itt állnak, valószínűleg az itt található boltosok autói. Kérem, hogy rendszeresen ellenőrizzék és büntessék az itt járdán parkoló autósokat.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás, továbbra is ott parkolnak minden nap.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet a helyszínt, XIII. Szent László út 2. szám előtt rendszeresen ellenőrzik és jogsértés esetén intézkednek. Az egyik ott álló járműben mozgássérült igazolván
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    kerítés a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: kv i
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Keszkenő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidölt támfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Tatai utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére