Megoldásra vár

Csonka János téri villamosmegálló, gumiabroncs

A Fehérvári út 46. előtt egy gumiabroncs van a fa mellé támasztva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 46

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.22. 14:17 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az lehet, de ez veszélyes hulladék és ha lomtalanítás is van, ezt nem fogják elvinni.
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvileg lomtalanítás van most a 11. ker egyes részein... :)
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére