Megoldásra vár

Elhagyott jármű

Évek óta nem mozdult ez a Hyundai Pony. Feltételezhetően már a műszaki sem érvényes rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 103b

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Zuglói Önkormányzat válasza alapján: "A járművet érintően kezdeményeztük a jogellenes közterület-használat miatt
    esetlegesen szükséges közigazgatási eljárás lefolytatását." Azaz ez nem egy megoldat...
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól emlékszem végrehajtás alatt is áll.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindene lejárt, de mivel rendszámos, marad.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére