Megoldatlan

Illegálisnak tűnő plakát

Tisztelt Illetékes!

Információim szerint a képen látható épületháló reklámot csak akkor lenne szabad kihelyezni, ha az épület fel van állványozva. Láthatóan erről nincs szó, az óriásplakát pedig jelentősen rontja a városképet.

Kérem, szíveskedjenek megvizsgálni a reklámot, és amennyiben illegális, szíveskedjenek eltávolíttatni! (Helyszín: Margit körút 2.)

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 2

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest Főváros Kormányhivatala II Kerületi Hivatalához illegális
    reklám kihelyezés miatti bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom,
    hogy az kivizsgálásra került. A kifogásolt rek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH II. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH II. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére