Megoldott

II. Rákóczi Ferenc út melletti kerékpárútra belógó fák

A II. Rákóczi Ferenc út melletti kerékpárútra belógó fák akadályozzák a kényelmes és biztonságos közlekedést. Kérem az illetékeseket, hogy a fák szakszerű gondozásával kapcsolatban intézkedni szíveskedjenek.

Előre is köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Erdősor és a temető között megint csak a kormányra hajolva lehet végighaladni. Különösen veszélyes a Siemens kijárata, ahol a kiálló kamionok kénytelenek a kerékpárútra kigurulni, hogy kilássanak m...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7128)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Budapest Közút Zrt. (régi nevén:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7128)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első képen szereplő "kerékpárút" tábla is már mióta rá van préselve a fára... :(
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére