Megoldott

Kossuth Lajos utca melletti kerékpárútra belógó fák

A Kossuth Lajos utca melletti kerékpárútra belógó fák akadályozzák a kényelmes és biztonságos közlekedést. Kérem az illetékeseket, hogy a fák szakszerű gondozásával kapcsolatban intézkedni szíveskedjenek.

Előre is köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Kossuth Lajos utcai fák kerékpár út űrszelvény gallyazását 2015. október 10-ig elvégeztük.
    Bejelentését köszönjük.

    Lészkó Lívia
    zöldterületi ügyintéző
    Csepeli Városgazda Kh. No...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Erdősor utca buszmegállónál levágták az ágakat.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére