Megoldásra vár

Megrongált, járhatatlan járda

Anonim Járókelő

2020. májusában a Batthyány utca felől munkálatokat végeztek a Hattyú házban, és a konténer szállító gyakori látogatásaikor feltörte a járdát, ami azóta is így van. Babakocsival járhatatlan, de esztétikailag sincs rendben.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány u. 49

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Örülünk, hogy segíthettünk.
    Kérünk, hogy a varosuzemeltetes@budavar.hu címen vedd fel direktben a kapcsolatot az önkormányzattal a tettes beazonosítása miatt.
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez fergetegesen gyors volt, még aznap körbekerítették és el is kezdik hamarosan a munkálatokat. Nagyon örülök, hogy ilyen jól működik valami :) Gratulálok!
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő, Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    A Budavári Önkormányzat szeptember hónapban elvégzi a burkolat helyreállítását.

    Amennyiben jobb, nagyobb felbontású fénykép áll rendelk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lyukas közműfedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Alagút utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szőnyeg utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére