Megoldott

Illegális hulladék

Anonim Járókelő

Ismételten illegális hulladéklerakás történt a parkban, most kicsit beljebb a "szokásosnál".

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kassai u. 164a

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen található illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    megtörtént.

    Kérjük válaszunk elfogadását!

    Ti...
  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen található illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    iránt intézkedtünk, a szállításig kérjük szíve...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére