Megoldatlan

Kápolna utcai kerékpársáv újrafestése

Anonim Járókelő

évek óta kérjük a Kápolna utcai kerékpársáv újrafestését, hivatali maszlag már érkezett, megoldás: semmi

ez is már a sokadik próbálkozás volt (2014. dec. 1-én érkezett válasz):
http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/3528/kapolna-utcai-kerekparsav

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:/...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "a közműhálózatok rendbetétele előtt viszont értelmetlen pocsékolás"
    ezt a flegma stílust!
    évek óta nem pocsékolnak.

    komolyan mondom: kifizetem azt a 150 méternyi festéket! sőt, föl is festem
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez milyen válasz már... a kerékpárosok testi épségének megóvására tett intézkedések csak pocsékolás lenne.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7103)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A X., Kápolna utca felújításakor min
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ezen a videón is az látszik, hogy kellene oda az a csík

    https://www.youtube.com/watch?v=_rltqF1BhvA
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére