Megoldott

Összefirkált kukák

Tisztelt Illetékes!

A Széchenyi István tér villamosmegállóban mindkét oldalon összefirkálták a szemeteseket. Kérem takarítsák le ezeket.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi István tér

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap voltam arra, tényleg megtörtént a csere. Köszönöm a segítséget!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az összefirkált edényeket lecserélték munkatársaink.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/71021/osszefirkalt-kukak
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Beier Balázs Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    FKFV
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére