Megoldott

Illegálisan lerakott szemét csúfítja a Rákos-patak partját

Illegálisan lerakott szemét (gépkocsikból származó alkatrészek, gumiabrocsonok) csúfítja a Rákos-patak partját a természet védelmi terület határában. Kérném a szemét elszállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Keresztúri út 126

Hozzászólások

  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Képek a takarítás után.
  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősíthetem, a probléma megoldva. Köszönöm a gyors reagálást!
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: ÉKO/944/7/2020

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST-00071016 azonosítószámon rögzített, a Budapest X. kerület, Keresztúri út 42789 helyrajzi számú ingatlan területén,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyalog utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Növényi eredetű hulladék kupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemetes zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére