Megoldott

Kvassay Jenő út melletti kerékpárútra belógó fák

A Kvassay Jenő út melletti kerékpárútra belógó fák akadályozzák a kényelmes és biztonságos közlekedést. Kérem az illetékeseket, hogy a fák szakszerű gondozásával kapcsolatban intézkedni szíveskedjenek.

Előre is köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldott"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7099)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A IX. kerület, Kvassay J. út mellet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a kerépárút és a mellette lévő fasor kezelője a BKK-Közút Zrt. Bejelentését intézkedés céljából hatáskör hiányában részükre továbbítottuk.

    Godóné
    ügyintéző
    Bp...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére