Megoldott

Kerékpároslámpa a földön

A Könyves Kálmán körúton, a Gubacsi úti csatlakozás felhajtójánál a Lurdi ház felőli oldalon a kerékpáros forgalomirányító lámpa üzemel, de az oszlopról a földre lógva áll.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7090)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Köszönjük bejelentését, a hiba elhá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Novák Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    igen, rendben van
  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha igen, akkor köszönjük.
    A lámpa valószínűleg a péntek esti meccs áldozata volt.
    Következő lépésként el kellene takarítani a Fradi pályát övező 1,5 km-es körzetből az előzékenyen szétszórt üvegdarabo...
  • Juliet Juliet hozzászólt a bejelentéshez.

    én ma jöttem arra, és működött a lámpa, a helyén volt. lehetséges, hogy ilyen hamar helyreállították?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére