Válaszra vár

Parkolás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.10.07:

Ma is ugyanúgy ott álltak dél körül.

====

Ugyanott, ugyanúgy. Mindig.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér útja 1

Hozzászólások

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Bakay Arpad megváltoztatta a bejelentés leírását "Ugyanott, ugyanúgy. Mindig."-ról "FRISSÍTÉS 2020.10.07: Ma is ugyanúgy ott álltak dél körül. ==== Ugyanott, ugyanúgy. Mindig."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is ugyanúgy ott álltak dél körül.
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    Tisztelettel:

    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zugló
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére