Megoldott

Megrongált jelzőlámpa a bicikli úton

Tisztelt Járókelő!

A Könyves Kálmán körúton, a Gubacsi úti lejárónál, a kerékpárút egyik jelzőlámpája leszakadt az oszlopról, és csak a kábele tartja. Sajnos amikor arra jártam, autóval voltam, és éppen nem volt lehetőségem lefényképezni, ezért a mellékelt képen csak a bizonyos lámpát tudom bemutatni, a jelenlegi állapotát nem.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7079)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A sérült lámpa helyreállítására fel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Másik fotó
  • Járókelő Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Mellékelek fényképet is az állípotról
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pallás Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére