Megoldott

Kidobott bútordarabok

Csepelen, a Béke tér 12. előtt kidobott bútorok vannak a kukák mellett.
Kérném a segítségüket az elszállításukhoz.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 6

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Ikta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére