Megoldásra vár

Parkoló autók elállják a gyalogos lejárót

FRISSÍTÉS 2021. 07. 12.

Örömmel vettem az intézkedés ígéretét, ugyanakkor még mindig nem történt meg az oszlopok kihelyezése. Ez továbbra is probléma, a rámpát nem lehet használni, mert szinte mindig elállják az autók.
----------------------

FRISSÍTÉS 2020. 10. 02.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

a bejelentést megvizsgáltuk és tájékoztatjuk, hogy az Irinyi József utcában a jelzett gyalogút könnyebb megközelíthetősége érdekében két parkolást gátló korlát létesítésére intézkedünk.
----------------------

Petőfi híd budai hídfő megállónál az Irinyi József utca páratlan oldalán szinte folyamatosan elállják a parkoló autók a gyalogos rámpát (ami az üres BME V2 épület előtt van) . Ez a rámpa biztosíthatna akadálymentes lejárást az aluljáróba, és így bizonyos esetekben könnyebb átkelést az Irinyi József utcán (pl. babakocsival), így viszont pont erre nem lehet használni. Jó lenne felfestéssel vagy fizikai akadályokkal biztosítani, hogy az autók ne torlaszolják el.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 5

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 70672 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Sajnos nem tudunk konkrét ígéretet tenni a pollerek létesítésének időpontjára vonatkozóan, mi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Petőfi híd budai hídfő megállónál az Irinyi József utca páratlan oldalán szinte folyamatosan elállják a parkoló autók a gyalogos r...

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Örömmel vettem az intézkedés ígéretét, ugyanakkor még mindig nem történt meg az oszlopok kihelyezése. Ez továbbra is probléma, a rámpát nem lehet használni, mert szinte mindig elállják az autók.
  • P Antal visszajelzésére vár.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 70672-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    a bejelentést megvizsgáltuk és tájékoztatjuk, hogy az Irinyi József utcában a jelzett gyalogú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére