Megoldott

Elhagyott jármű hónapok óta

A probléma többször kerül bejelentésre azonban az illetékes szerv az ígéreteket kívül semmi nem volt hajlandó tenni az elhagyott, rendszám nélküli autó ügyében

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Balázs park 12

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen szerencsére a bejelentés hatására elvitték
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már nincs ott.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kell türelmetlenkedni.Nekem volt amit 4 hónap után vittek el.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos úgy két hete már kapott egy ilyen 10 napos matricát...
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, megnéztem, nincs rendszám.
    Megkapta a matricáját is.
    10 nap.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    A jármű belső terében van rendszám?
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére