Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Uzsoki u. 28

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    2020. szeptember 17. napján 10:54 perckor a Budapest XIV. kerület, Korong utca 52. szám elől, elszállíttatásra került egy forgalmi rendszám nélküli kék színű Ford Focus személygépkocsi. (Tá...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Hatósági jelzésnek a rendszám minősül, nem a matrica.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Korábban rendszáma volt.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Én ezt nem értem.

    Ha rendszám nélküli, akkor hogyan tudják megbüntetni, az ugyanis rendszámra megy???

    Ha viszont a szélvédőről leolvassák a regmatricát, akkor hogyan fogják 10 napon belül elszállít...
  • Kovács László hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a mikuláscsomag-gyűjtemény nem semmi - egyszerűen nem hiszem el, hogy nem tűnt fel az illetékeseknek eddig, hogy ez a kocsi már nem fog magától menni sehova se. Még jó, hogy itt a Járókelő :)
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Korong utcában van Uzsoki utcához közel.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére