Megoldott

Szeméttel teli zsákok

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 160. ( Spar ) magasságában , az Erdősor utca felé haladva szemét gyűlik az út mentén.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zrínyi u. 29

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4677/1/2020/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk munkatársai ellenőrizték a bejelentésben megjelölt helyszínt, az ott található hulladékot összegyűjtöt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére