Válaszra vár

Roncs autók sokadszorra

FRISSÍTÉS 2020. 09. 21.
Újabb taggal bővült a család. Pár napja tették le a szemem előtt ezt a darabot.
------------
Az nem probléma, hogy zöldterületen szabálytalanul várakoznak? Már emiatt el lehetne szállítani őket.
------------

Miután felfedezték az ingyen parkoltatas lehetőséget az autószervíz üzemeltetők, így ide dobtak minden roncsot. Hónapok óta itt állnak ezek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 58

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Miután felfedezték az ingyen parkoltatas lehetőséget az autószervíz üzemeltetők, így ide dobtak minden roncsot. Hónapok óta itt állnak ezek."-ról "FRISSÍTÉS 2020. 09. 21. Újabb taggal bővült a család. Pár napja tették le a szemem előtt ezt a darabot. ------------ Az nem probléma, hogy zöldterületen szabálytalanul várakoznak? Már emiatt el lehetne szállítani őket. ------------ Miután felfedezték az ingyen parkoltatas lehetőséget az autószervíz üzemeltetők, így ide dobtak minden roncsot. Hónapok óta itt állnak ezek."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb taggal bővült a család. Pár napja tették le a szemem előtt ezt a darabot.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az nem probléma, hogy zöldterületen szabálytalanul várakoznak? Már emiatt el lehetne szállítani őket.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeknek itt bérelt helye van évek óta... ez Zugló, Budapest szeméttelepe. Lehetne ez a kerület jelszava amúgy.
  • Wagner Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A gépjárművek hatósági jelzéssel felszereltek, ezért a
    közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3)
    bekezdése szerint intézkedésre nincs jogalap.
    3 db g
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére