Megoldott

Zöldhulladék

Csepelen, a Reggel utca 11. melletti szeméttároló mögött a Csepeli Városgazda által levágott fű és egyéb zöldhulladék gyűlik.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Reggel u. 11

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4655/1/2020/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére