Megoldott

Kidobott alvóalkalmatosság

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 152. mellett, a szemeteskukák árnyékéban kidobott alvóalkalmatosság várja elszállítását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 152

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy amennyiben a házban lakók helyezték ki a lomot és a társasház szeretné, hogy szállítsuk el, javasoljuk, hogy rendeljenek Társaságunktól...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére