Megoldott

veszélyes fal a kerékpárút mellett

A Könyves Kálmán körúton a Kőbányai út és a Salgótarjáni út között a vasúti sínek alatti aluljáróban keskeny járdán vezet a kerékpárút, melyet egyik oldalról korlát, másik oldalról betonfal határol. Nagyon sokan járnak erre kerékpárral. A betonfal állapota aggasztóan kezd romlani, egyre gyakrabban kisebb-nagyobb betondarabok potyognak a kerékpárútra. Alapos karbantartásra van itt szükség, máskülönben le kell majd zárni ezt a szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldott"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7056)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Köszönjük bejelentését, mely alapjá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gruber Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére