Megoldott

Elhagyott furgon

Elhagyott, rendszám nélküli Renault Kangoo, a 2019. júliusi utcaképen is látható már

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 178

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez eltűnt, köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az értelmét nem tudom, vélhetően így akarják elkerülni a hivatalos utat és a vele járó költségeket, mert ugye a bontó sincs ingyen, az adminisztrációs dolgok is macerával járnak... így meg csak ott ha...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki meg tudja magyarázni, hogy miért veszik le a rendszámot?
    Miért nem viszik be egy bontóba?
    Miért éri ez meg, mi lehet a mizgatórugó?
    A tulajdonos személy így is-úgy is kiderül?
    Valaki le tud...
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére