Megoldott

Zebra, biciklisáv felfestésének hiánya.

Budapest, XIV. Ker. Mogyoródi út - Hungária körút kereszteződésében ( a Mogyoródi út legvégén, tehát nem a Hungária körúton ) a zebrák, mert hogy kettő van, valamint a biciklis sáv felfestése is lekopott. Kb. egy évvel ezelőtt is bejelentettem, akkor törölve lett megoldatlanul ugyanis az illetékes semmibe vette a bejelentést, mert megteheti minden szankció nélkül. Most viszont pár napja tudtommal meghírdette a "nagyfőnök" a zebra felfestési kampányt, hát akkor hajrá Magyarok! Munka van bőven.
Most talán reménykedhetünk, hogy meg lesz csinálva.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 25

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A zebrát tegnap felfestették. A kerékpáros jeleket nem.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Hajrá fiúk már csak három és fél hónap van az év végéig ( mínusz a rossz idő ), de biztos elkészül, ha tavaly sem sikerült egész évben megcsinálni... Még szerencse, hogy a festék ilyen jó minőségű, ho...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel. A jelek felújítására kapacitásaink és az időjárás függvényében sor kerül.
    A megvalósít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére