Megoldott

Lekopott zebra

Lekopott a zebra a Hungária körút és a Mogyoródi út kereszteződésében.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A zebrát tegnap felfestették. A kerékpáros jeleket nem.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel. A kért jelek felújítására kapacitásaink és az időjárás függvényében az utolsó negyedévb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére