Megoldásra vár

Autók a járdán

A saroktól a buszmegállóig végig autók állnak a járdán. Kérem, szíveskedjenek visszatérően ellenőrizni a helyszínt!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 102

Hozzászólások

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma sem volt különb a helyzet.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    Tisztelettel:

    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zugló
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Amíg nincs fizikailag megakadályozva a felhajtás, addig a járdán autók fognak parkolni.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Zuglóban büntetés nincs,kerékbilincselést is elvitte a vírus./mióta bejött a vírus azóta nem látok,előtte rendszeres volt a környékünkön/Illegális szemétlerakással sem foglalkoznak,csak ha rajta kapjá...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére