Megoldott

Hiányzó figyelmeztető kiegészítő tábla

A XIII. ker. Göncöl u. Kámfor utcai torkolatánál, a Göncöl utca felől érkező járműveket nem figyelmezteti kiegészítő tábla az elsőbbségadás kötelező tábla alatt az a Kámfor utcán az úttesttel párhuzamosan vezetett kerékpárúton haladó keresztirányú kerékpárosforgalomra, pedig a többi utcatorkolatnál igen. A gugglis fotóhoz képest annyi változás már van, hogy a kerékpárút nyomvonalát jelző sárga vastag szaggatott vonalat pótolták, és az még éppen látható, de lassan azt is újra lehetne festeni. Ezért egyszer már majdnem elcsaptak itt a bringámon, de szerencsére én mindig figyelek minden irányba. :)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Kelemen Boldizsár hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták. Hurrá! Köszönjük!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7021)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A hiányzó kiegészítő tábla pótlásár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kelemen Boldizsár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére