Megoldott

Rózsa u. 53-55.

Anonim Járókelő

Bejelentést szeretnék tenni a Rózsa utcai állapotok kapcsán. Az 53-55. szám alatt megdöbbentő látvány fogadja az embert: az elmaradt építkezés helyén (és már az utcán is) nyakig érő gaz (talán még parlagfű is), sitt, dolgát végző ember, borzasztó szagok. Hasonló nem emberi állapotokat találunk a Rózsa u. 51. számnál is, de az talán le van zárva.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím! A 2015. szeptember 1. napján Budapest Főváros VI. ker. Terézvárosi Polgármesteri Hivatal részére a Budapest, VI. ker. Rózsa u. 55. szám alatti ingatlan köztisztasági állapotával kapcsola...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    A 2015. szeptember 1. napján Budapest Főváros VI. ker. Terézvárosi Polgármesteri Hivatal részére a Budapest, VI. ker. Rózsa u. 55. szám alatti ingatlan köztisztasági állapotával kapcso
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Szófia utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére