Megoldott

Zöldhulladék

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 120. mögött, a játszótérre néző oldalon hatalmas zöldhulladék várja elszállítását. Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 120

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4431/1/2020/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt területen található zöldhulladékot összegyűjtötte és elszállította.
    K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére