Megoldott

Illegális szemétlerakás

Csepelen, a II. Rákóczi Ferenc út 191. közelében a Tesco-tól kivezető út mellett , a fák tövében bevásárlókocsi és szemét pihen.
Kérném a Csepeli Városgazda , esetleg a Tesco értesítést.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 191

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján. Köszönjük a visszajelzést!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4394/1/2020/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk ellenőrizte a bejelentésben megjelölt helyszínt, az ott talált hulladékot összegyűjtötték és elszállít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére