Megerősítésre vár

Nehezen belátható

Az Obi parkolójából kifele menet nehezen belátható a kerékpár út. A héten baleset is történt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 50

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 69759 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:
    A helyszínen jól felismerhető, hogy kihajtáskor kerékpárutat is kell keresztezni, mivel a kerékpárút keresztezésének közúti jelzései j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A területen található közlekedési táblák figyelmen kívül hagyása nem az Önkormányzat hatásköre. A vonatkozó terület Budapest Közút Zrt. kezelésében van.
    Kérjük tájékoztatásunk szí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Czuppon Enikő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére