Megoldásra vár

Letarolt pollerek

Anonim Járókelő

Letarolt pollerek a kanyarban

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tölgyfa u. 4

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére