Megoldásra vár

Hiányzó hulladékgyűjtő edény

Anonim Járókelő

Karinthy Frigyes út 3. szám előtt, a pollersorban egy konzol, kiálló vasakkal. Valamikor hulladéktartó volt rajta, manapság csak elakadni lehet benne.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karinthy Frigyes út 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.21. 11:24 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére