Megoldott

Illegális tábla fejlmagasságban a kerékpársávban

Az Auchan felé vezető kerékpársávban a Szigetfesztivál óta kint van ez a tábla, kérem, szíveskedjenek eltávolítani. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A BKK Közút Zrt. szakemberei már eltávolították a valóban nem legálisan kihelyezett táblát.

    Köszönjük észrevételét.

    Budapest, 2015. szeptember 23....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a bejelentést és a visszajelzést Péter
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a tábla, megoldottra állítható a bejelentés.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok apró hiba a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére