Megoldásra vár

Takaritas hianya, gyomosodas, parkolas

Anonim Járókelő

Sajnos a XI onkormanyzat zabi gyereke a Karoolina ut eleje evek ota, ahogy a kepek is mutatjak. Sajnos az onkormanyzatot nem igazan erdekli az itt lakok kornyezete.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 74

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, September 7, 2020 1:54 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére