Megoldott

Beszakadt fedél

Anonim Járókelő

A 10. kerületi Ecseri úti kereszteződésben a templommal átlósan beszakadt a fedél.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Budapest

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Üllői út- Ecseri út- Ceglédi út középszigetén a sérült, lyukas, nagyméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk elvégezte.

    A javításról mellékeljük a képet.....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére