Megoldott

Tábláknak ellentmondó felfestés

Először is megköszönöm, hogy a sárga csík két oldalán pótolták a lekopott emblémákat, így már a gyalogosok számára is egyértelmű, hogy melyik sáv az övék.

Viszont a probléma a következő:

Tavaly év végén adták át Kaszásdűlőnél a Szentendrei úti lámpás/zebrás átkelőhelyet. Akkor végre megszüntették a járda osztottságát, rendesen ki is táblázták, hiszen a kerékpársávot korábban közvetlenül rávezették a lépcsőre és a megállóra.

Ezzel kapcsolatban több bejelentés is született, többszöri félreértés és levélváltás után végül is megoldódott.

http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2811/hianyzo-felfestes-hibas-javitas
http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1179/hianyzo-sarga-vonal

A mostani felfestés a zebránál nincs összhangban a táblázással, mert aszerint osztatlan kellene, hogy legyen, most pedig elválasztósávot festettek fel oda, ahol korábban megszüntették. Így ismét a gyalogosok közé vezetik a kerékpárosokat. Igazából nem tudom, hogy mi lenne a jobb megoldás, esetleg a kerítés mellé vezetni a kerékpárosokat?

Addig is javaslom a táblák lecserélését.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható! Köszönjük!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/6935/tablaknak-ellentmondo-felfest...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6935)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Segítő szándékú bejelentését köszönj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Most olvastam: (3) Tilos
    b) egymásnak ellentmondó közúti jelzések (közúti jelzőtábla és jelzőtábla, jelzőtábla és útburkolati jel, fényjelzőkészülék és jelzőtábla, vagy útburkolati jel és forgalomirán...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Újrakültem a bejelentést.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnéztem, sajnos nem. Újabb hónap telt el megoldás nélkül, javaslom újra bejelenteni. Köszönöm.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt valami előrelépés?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ossze-vissza intézkednek (ha egyáltalán!). Most pont az ellenkezőjét írták, mint korábban!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6935)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az útburkolati jeleknek megfelelő os...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap újraküldtük a bejelentést.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételten kérem, hogy jelentsék be újra, mert azóta sem történt semmi. Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételten kérem, hogy jelentsék be újra, mert azóta sem történt semmi.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, eltelt a 30 nap. Köszönöm!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, mert több, mint 2 hónap alatt sem tudták megcsinálni. Köszönöm!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szentendrei úton a kaszásdűlői H5-ös HÉV-megállóhoz létesített gyalogos- és kerékpáros átvezetéshez kapcsolódó terv alapján történt a Szentendrei út járdáján vezető kerékpárút r
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    És a másik tábla az ellenkező irányból.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a képen jobban látszik a tábla.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    feltört díszkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dunay Sára
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére