Megoldott

Félrevezető tájékoztatás a 100e megállóban

Anonim Járókelő

A Deák téri megállóban minden arra utal (plakát, automatán tájékoztató kiírás, automatán a helyi kedvencek), hogy a 100E jár, vegyél rá jegyet. Majd miután ezt megtennén, a megállóhelyi oszlopra ki van téve, hogy nem jár, de addigra van egy vagy több megvásárolt 900 ftos jegyem, feleslegesen (és esetleg várakoztam is a sosem érkező buszra). Érdemes lenne átmenetileg és hangsúlyosan tájékoztatni az utasokat és a turistákat, még ha nincs is most belőlük annyi.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020515-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00069297

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK illetékes szakterülete azt válaszolta, hogy 2020. március 31-én a bkk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére