Megoldott

Ottfelejtett utcai szemetes

A környéken az összes utcai szemetest kicserélték, majd utólag elszállították a régebbieket, de a Balázs park 11-12 között a régebbi utcai szemetes sajnos nem került elszállításra.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Balázs park 11

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia, Eduka, köszönjük a bejelentést és hogy visszajeleztél!
  • Eduka bachee hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon vettem észre, hogy elvitték a régi szemetest, így a probléma megoldódott!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Eduka bachee bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére