Válaszra vár

Felesleges oszlop

Frissítés 2020.08.13.: Az FKF válasza alapján a BKK-nak továbbítva.
--------
Kérem távolítsák el az oszlopot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca

Hozzászólások

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyértelműen Közút vagy valamilyen ősrégi szeméttároló-tartó, és akkor FKF. De sem BKV, sem BKK.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Közút... sem a BKV, sem a BKK nem üzemeltet korlátokat., parkolásgátló oszlopokat.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem távolítsák el az oszlopot! Köszönöm szépen!"-ról "Frissítés 2020.08.13.: Az FKF válasza alapján a BKK-nak továbbítva. -------- Kérem távolítsák el az oszlopot! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az utasvédő kerítések és parkolásgátló oszlopok kihelyezése eltávolítása, karbantartása a BKK feladata.
    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére