Megoldásra vár

Hiányzó aszfaltcsík

A Ferenc körút 7. és 9. között a járdán hiányzik egy aszfaltcsík.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 7

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, August 19, 2020 11:55 AM
    To: Budapest Közút Útüzemelteté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére