Megoldásra vár

Leparkolt járda

Anonim Járókelő

Esetleg gyalog is szabadna közlekedni a járdán??

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 66

Hozzászólások

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ide az irónia már kevés. Itt ki kell mondani: nem történik semmi a rendészet részéről!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen tudom, hogy rendszeresen ellenőriznek mindent is a járőr kollégák, látszik is, hiszen hatalmas visszatartó ereje van ezeknek a rendszeres ellenőrzésének XD
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlels
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére