Válaszra vár

Elhagyatott, lepukkant épület

Az 1-es villamos Bécsi úti végállomásától nem messze van egy üzlet-épület, amely nagyon lepukkant, csúnya állapotban van. Egy kis kocsma működik csak az egyik végében, ill. egy különálló épületrészben a Govill szaküzlet.
Amennyiben ez önkormányzati tulajdon, van-e célja vele az önkormányzatnak?
Amennyiben nem önkormányzati tulajdon, tud-e ráhatással lenni az önkormányzat, hogy a tulajdonos ne ilyen szörnyű állapotban tartsa, hanem jobban hasznosítsa valamilyen módon?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 231

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    JAROKELO-BUDAPEST-00069200

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A tárgyi ingatlan ügyében Önökhöz beérkezett panaszra hozott
    intézkedésemet, csatoltan megküldöm Önnek!

    Madarász Edit városképvédelmi ügyintéző...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Hatósági Osztály

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "BFKH Hatósági Osztály"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Az elhagyott épülettel kapcsolatosan tájékoztatom, hogy az ingatlan magántulajdonban van. Az építéshatósági hatáskör 2020. 03. 01-vel Hivatalunknál megszűnt és a III. ker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére