Megoldásra vár

Szabálytalan kanyarodás a Daubnernél

Anonim Járókelő

Üdv! A Daubner cukrászdába, -ból igen gyakran a képen jelzett módon kanyarodnak, a záróvonalak ellenére, ami főleg akkor problémás, ha a szembejövők miatt ez nem tud azonnal megvalósulni, mert akkor a kereszteződésben feltorlódnak az autók a Szépvölgyiről a Pusztaszerire kanyarodás közben. Fizikai akadály lenne szükséges a felfelé menő sávot leválasztandó, olyan beton félgömb, mint ami pár méterrel feljebb befejelződik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 50

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69076/szabalytalan-kanyarodas-a-daubnernel bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A II. kerület, Pusztasze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Vagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kell ide beton, csak egy kamera, ami alapján büntetnek.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére