Válaszra vár

Ápolatlan, szemetes közterület és magánterület

Anonim Járókelő

Szervusztok!

Azért írok nektek, mert láttam a plakátotokat, és van pár probléma, amivel nem tudom, kihez lehetne fordulni.
Mi Zuglóban lakunk, a Rákospatak utca megállónál szállunk le, ahol a lentebb, képeken megjelenített látvány fogad minket. Nyakunkba lógó faágak, amit a minap vki le is szaggatott, s szétdobált, szemét, szétdobált ruhák, úttestre kinőtt, soha nem nyírt bozót, kosz, bűz; és mindez a Főkétüszhöz tartozik, ha nem tévedek.
Előre is köszönöm, ha valahogy meg tudjátok oldani a tereprendezést!
Mellékelek többféle fotót, régebbről is, mostanról is, bár a képeken annyira nem jön át a szemét.

Köszönöm,

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 72b

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben kicsit változott a környék, a fa le lett vágva, de a bokor nem, úgyúgy kilóg az útra... :D
    Továbbá a kerítésen belül úgyanúgy szemetes...
    Friss képeket csatolok:
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 69066. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3.
    §-a, valamint a Budapest Főv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással tájékoztatjuk, hogy kérdésének, bejelentésének az érkezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére