Megoldásra vár

Megállni tilos, zöld területen parkolás

Anonim Járókelő

Tisztelt Hatóság,

A Laky Adolf utca és Erzsébet Királyné útja sarkán egy megállni tilos tábla ellenére az egyirányú utca menetirány szerinti bal oldalán a zöldterületen parkolnak a járművek. Néhányan a parkolási díjat fizetnek, néhányan még azt sem. Az elmúlt 10 évben a Laky Adolf utca előkertes részében való parkolás miatt a zöldterület szinte teljesen megsemmisült. Az Amerikai úton csak a parkolóőr büntet, de csak akkor ha a zöldterületen nem váltott parkolójegyet a sofór. A Laky Adolf közben az autók szabálytalanul és parkolójegy nélkül parkolnak a zöldterületen.
Kérem intézkedésüket, hogy a szabálytalanságok megszűnjenek. Kérem, hogy az elmúlt években kipusztulni hagyott zöldterület helyreállításáról az Önkormányzat intézkedjen, illetve parkolás megakadályozó oszlopok kihelyezését elrendelni szíveskedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Laky Adolf u. 34

Hozzászólások

  • vehicular cyclist hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen semmit nem csinálnak a zöldterület védelmében a zuglói közteresek. Ahhoz, hogy az autók eltünjenek a zoldsávokról, előbb a köztereület felügyelet vezetését kell eltüntetni végre. Addig c...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    Tisztelettel:

    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zugló...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg nincs semmilyen hatóság sem akihez fordulni lehetne? Nonszensz ez az egész, mire fizetünk adót, mit csinálnak itt a kerületben, semmit se?
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos akkor a lakóknak kell összefogniuk. Virágládákat kell telepíteni az út mentén, esetleg zsalukövekbe ültetett apróbb növényeket végig elhelyezni. Zuglói tapasztalatok alapján máshogy nem lesz vá...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Zugló ezt a fajta magartartás kifejezetten támogatja, mivel soha semmilyen szankció vagy éppen megoldás nem születik arra, hogy ellehetetlenítse.

    Évek óta pl. a Csertő utca 18-20-al szemben ugyanaz a...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére