Válaszra vár

Illegális reklám molinó

Tisztelt Illetékes!

A Corvin negyednél az Üllői út 36. számnál egy feltehetően illegálisan kihelyezett reklám molinó található (lásd csatolt kép). Kérem ellenőrizzék, hogy szabályos-e a reklám, és amennyiben nem, gondoskodjanak a reklám eltávolíttatásáról. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 36

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor én már nem jelentem be.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom, zavaró.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH VIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére