Megoldatlan

Fizető parkolás 20 cm es járdára

Anonim Járókelő

Sokan nem is tudják milyen károkat okoznak az autójukban mikor felállnak az ilyen magas járdára, és még fizetnek is érte. A nagyobbik összeget a szervizben fogják hagyni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 93a

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes válasza alapján:
    "Minden vezetőnek tisztában kell lennie az általa vezetett jármű paramétereivel, így olyan méretű (magasságú) szegélyre áll fel, amelyre a ráhajtást a gépjármű paramétere...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A válasz vicc! A fizető parkolóhelyeket úgy kell kialakítani, hogy annak használata ne okozzon károkat, vagy ha az nem lehetséges ki kell venni a fizető övezetből.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Majdnem elütöttek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszeres forgalom zavaró parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Attila utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére